Virtuali paroda internete
Autoriai ar autorių grupės gali pateikti ne daugiau nei 5 darbus. Vienas darbas turėtų būti pristatomas ne daugiau kaip 6 nuotraukomis, vizualizacijomis ar brėžiniais (formatas – .jpg, rezoliucija – 72dpi, dydis – ne mažiau 1000x1000 pikselių). Prie techninės informacijos apie darbą taip pat talpinama ir informacija apie autorius bei trumpas (2-3 sakiniai) laisvos formos darbo aprašymas lietuvių ir anglų kalbomis.


Kviečiame architektus registruotis ir pateikti savo darbus virtualiai parodai-konkursui internetu iki 2020 m. rugpjūčio 3 d.
Registracija

Norėdami talpinti savo darbus virtualioje parodoje, turite užsiregistruoti. Jums bus sukurta individuali ekspozicijos erdvė.

Registracijos procesas:

  1. Užpildykite žemiau esančią anketą ir paspauskite "Registruotis";
  2. Anketoje nurodytu el. pašto adresu Jums bus išsiųstas laiškas su nuoroda, kurią paspaudę patvirtinsite savo norą dalyvauti Virtualioje parodoje;
  3. Parodos kuratorius sukurs Jums Ekspozicijos erdvę ir apie tai Jus informuos el. laišku.


Lietuvos architektų sąjungos (LAS) tarybos sprendimu šiemet LAS nariams dalyvavimas nemokamas. Ne LAS nariams taikomas simbolinis dalyvio mokestis – 30EUR.
Prašome žemiau savo LAS narystės įrodymui nurodyti LAS išduoto nario pažymėjime esančius duomenys - LAS nario pavardę, vardą ir pažymėjimo numerį.
Jei darbus nori patalpinti architektų grupė ar įmonė, tai bent vienas grupės ar įmonės narys turi būti LAS narys ir čia nurodyti savo duomenys.
Esu LAS narys
Jei pažymėjote, kad esate LAS narys, užpildykite žemiau esančius laukelius "LAS nario pavardė ir vardas" ir "LAS nario pažymėjimo numeris"


Nesu LAS narys
Pažymėdamas sutinku mokėti 30 € mokestį.
Norėčiau el. paštu gauti daugiau informacijos, kaip tapti LAS nariu.


Laukeliai su žvaigždute (*) yra privalomi!

Jei Jūsų Ekspozicijos erdvė jau yra sukurta, galite joje talpinti savo darbus paspaudę ant šios nuorodos: Prisijungimo puslapis

2020 © LIETUVOS ARCHITEKTŲ SĄJUNGA. VISOS TEISĖS SAUGOMOS.
DIZAINAS: PRIM PRIM | SPRENDIMAS: RAIMUNDAS VEIKUTIS