Virtuali paroda internete
Autoriai ar autorių grupės gali pateikti ne daugiau nei 5 darbus.
Visi darbai bus eksponuojami virtualioje parodoje. Vertinimo komisijos atrinkti projektai bus publikuojami kataloge Žvilgsnis į save 2023-2024. Lietuvos šiuolaikinės architektūros apdovanojimai ir keliaujančioje parodoje, kuri bus eksponuojama 2025 metais Lietuvoje ir užsienyje.
Vienas darbas turėtų būti pristatomas ne daugiau kaip 6 nuotraukomis, vizualizacijomis ar brėžiniais (formatas – .jpg, rezoliucija – 300dpi, kraštinės ilgis – ne mažiau 4000px). Prie techninės informacijos apie darbą taip pat talpinama ir informacija apie autorius bei trumpas (2-3 sakiniai) laisvos formos darbo aprašymas lietuvių ir anglų kalbomis. Visais su medžiagos pateikimu susijusiais klausimais padės Marius Dirgėla, tel. +370 687 19158, el. p. marius.dirgela (eta) architektusajunga.lt


Registracija

Norėdami pateikti darbus konkursui ir eksponuoti juos virtualioje parodoje, turite užsiregistruoti. Jums bus sukurta individuali ekspozicijos erdvė.

Galutinis registracijos terminas – 2024 m. rugpjūčio 5 d.

Registracijos procesas:

  1. Užpildykite žemiau esančią anketą ir paspauskite "Registruotis";
  2. Anketoje nurodytu el. pašto adresu Jums bus išsiųstas laiškas su nuoroda, kurią paspaudę patvirtinsite savo norą dalyvauti Virtualioje parodoje;
  3. Parodos kuratorius sukurs Jums ekspozicijos erdvę ir apie tai Jus informuos el. laišku.


Lietuvos architektų sąjungos tarybos sprendimu LAS nariams dalyvavimas yra nemokamas. Ne LAS nariams taikomas simbolinis dalyvio mokestis – 30 Eur.
Prašome žemiau savo LAS narystės įrodymui nurodyti LAS išduoto nario pažymėjime esančius duomenis - LAS nario pavardę, vardą ir pažymėjimo numerį.
Jei darbus nori eksponuoti architektų grupė ar įmonė, tai bent vienas grupės narys ar įmonės atstovas turi būti LAS narys ir čia nurodyti savo duomenis.
Esu LAS narys
Jei pažymėjote, kad esate LAS narys, užpildykite žemiau esančius laukelius "LAS nario pavardė ir vardas" ir "LAS nario pažymėjimo numeris"


Nesu LAS narys
Pažymėdamas sutinku mokėti 30 Eur mokestį.
Norėčiau el. paštu gauti daugiau informacijos, kaip tapti LAS nariu.


Laukeliai su žvaigždute (*) yra privalomi!


Jei Jūsų Ekspozicijos erdvė jau yra sukurta, galite joje talpinti savo darbus paspaudę ant žemiau esančios nuorodos.Prisijungti
2024 © LIETUVOS ARCHITEKTŲ SĄJUNGA. VISOS TEISĖS SAUGOMOS.
DIZAINAS: PRIM PRIM | SPRENDIMAS: RAIMUNDAS VEIKUTIS